Warunki dostawy i gwarancji

Warunki korzystania z serwisu

Korzystając ze sklepu akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, prosimy o niekorzystanie z serwisu firmy

GWARANCJE BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETOWEGO SKLEPU MEDICAL PARTNER

Wszystkie produkty mają Państwo prawo zwrócić w ciągu 14 dni od momentu dostawy, pod warunkiem, że produkt nie nosi znamion użytkowania. Produkty muszą zostać zwrócone, na koszt klienta, kompletne oraz w nienaruszonym foliowym i kartonowym opakowaniu. Po spełnieniu tych warunków, zwrot zapłaty za oddany towar nastąpi w terminie 14 dni od dnia dostarczenia go do Punktu Obsługi Klienta Internetowego Sklepu MEDICAL PARTNER, na podstawie podpisanej przez Klienta faktury korygującej, w kwocie pomniejszonej o koszty dostawy.

Jeżeli otrzymali Państwo towar niepełnowartościowy ( zdekompletowany, z wadami technicznymi, naruszony podczas dostawy ) możecie go wymienić na produkt pełnowartościowy. Produkt należy odesłać do naszego Działu Reklamacji załączając fakturę VAT i podając przyczynę zwrotu.

Adres Działu Reklamacji:

MEDICAL PARTNER
Dział Reklamacji
ul. Szczepankowo 158b
61-313 Poznań

Tel.: +48 61 670 70 73

Państwa dane osobowe są bezpieczne! Dane osobowe przechowywane i przetwarzane są przez Medical Partner Sp. z o.o zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Klienci dysponują prawem dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także prawem żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Udostępniając nam adres e-mail klienci zgadzają się na otrzymywanie od Internetowego Sklepu MEDICAL PARTNER informacji handlowych na w/w adres.

 

Wszystkie produkty są objęte gwarancją! Szczegółowe warunki gwarancji, w tym okres gwarancji, określone są w Karcie Gwarancyjnej dołączonej do każdego produktu. Zgłoszenia serwisowe należy kierować na adres

MEDICAL PARTNER
Dział Serwisu
ul. Szczepankowo 158b
61-313 Poznań

Tel.: +48 61 670 70 73

załączając Kartę Gwarancyjną i dokładny opis usterki.

Sposób odbioru zamówienia i czas realizacji zamówienia.

 • Zamówienie po jego złożeniu jest poddane weryfikacji pod względem zawartych danych zamawiającego oraz dostępności towaru. Następnie zostaje przesłana informacja o szczegółach płatności. Jeżeli wybrany towar jest dostępny, to wysłany zostanie do Klienta w zależności od wybranej formy płatności: pobranie – do 2 (słownie: dwóch) dni roboczych od daty zamówienia; przelew – do 2 (słownie: dwóch ) dni od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie
 • Dostarczaniem zamówień zajmuje się: firma kurierska DHL – przewidywany czas dostawy to 1-3 dni robocze od dnia nadania przesyłki.

Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych.

 • Jeżeli wybrany towar jest niedostępny w momencie składania zamówienia, Klient zostanie niezwłocznie  powiadomiony telefonicznie lub e-mailem o terminie dostępności zamówionego towaru.

Forma płatności za zamówienie.

 1. Za pobraniem – zapłata następuje do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki.
 2. Przedpłata na konto – Klient dokonuje wpłaty przed dostawą,

na konto:

56 1600 1462 1084 0370 0000 0002

Koszt dostawy.

Płatność – przedpłata na konto – dostawa, montaż i szkolenie przez autoryzowany serwis – koszt 123 zł

Płatność – za pobraniem -dostawa, montaż i szkolenie przez autoryzowany serwis dostawa – koszt 123 zł

Płatność – za pobraniem – dostawa firma kurierska – koszt 40 zł *

Płatność – przedpłata na konto – dostawa firma kurierska – koszt 30 zł

* dostawa przez firmę kurierską za pobraniem jest realizowana do wartości 5 000 zł

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997.

Subskrypcja bezpłatnych newsletterów

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Pole to nie jest obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej.

Zamawianie produktów

Zamawianie produktów oferowanych przez Internetowy Sklep MEDICAL PARTNER wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt niepowołany, jest ona dobrze zabezpieczona.

Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem, czyli realizacji zamówień lub wysyłania newslettera. Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć.

W momencie składania zamówienia będziemy Cię prosić o podanie:

 • imienia i nazwiska oraz pełnego adresu
 • Twojego adresu e-mail
 • numeru telefonu
 • loginu i hasła
 • w przypadku FV wszystkie dane firmy niezbędne do prawidłowego wystawienia faktury

Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

Niezapowiedziane wiadomości i newslettery

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadamy i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Jawne dane osobowe

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do produktów, innych materiałów związanych z Internetowym Sklepem MEDICAL PARTNER są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Internetowy Sklep MEDICAL PARTNER on-line nie ma możliwości zabezpieczyć tych danych, dlatego nie podlegają one ochronie.

Warto pamiętać:

 • Po każdorazowym odejściu od komputera lub opuszczeniu naszej witryny kliknij na link “wyloguj” znajdujący się w prawym menu.
 • Nikomu nie udostępniaj loginu i hasła do Twojego konta.
 • Nigdy nie zwracamy się do Użytkowników o udostępnienie nam loginu lub hasła. W sieci jest wiele osób, które mogą chcieć uzyskać od Ciebie informacje na Twój temat i użyć ich przeciwko Tobie lub innym osobom.